Imprezy rodzinne i wesela w Krakowie

Imprezy rodzinne i wesela w Krakowie

Połączyliśmy teorię z praktyką, wiedzę z doświadczeniem, kreatywność z precyzją i zawsze staramy się, aby ten wyjatkowy dzień pozostał niezapomnianym wrażeniem dla Państwa oraz zaproszonych Gości.

Content Blocks

Restauracje

Oferujemy przede wszystkim dania kuchni polskiej i tak przygotowane są zestawy menu, ale zgodnie z naszym mottem „Żadne życzenie nie jest ani zbyt wielkie, ani zbyt małe” - profesjonalnie i rzetelnie możemy przygotować ofertę, która spełni oczekiwania zarówno smakowe, jak i te dotyczące wysokości budżetu. Całość oferty gastronomicznej możemy uzupełnić o dodatkowe usługi (oprawa muzyczna, foto-video, występy zespołów folklorystycznych, karykaturzysta etc.) Osobnym działem są imprezy firmowe, kiedy to ofertę przygotowujemy dopiero po poznaniu ogólnego zarysu spotkania.

Śniadania

Ogólnodostępna restauracja śniadaniowa otwarta jest w godzinach 7:00 - 10:30. Bufet śniadaniowy zachwyca różnorodnością dań nie tylko Gości hotelowych, ale również wszystkich, którzy korzystają z gościnności naszej restauracji. W godzinach popołudniowych i wieczornych restauracja organizuje imprezy zamknięte: obiady i kolacje dla grup, spotkania rodzinne i firmowe, szkolenia oraz konferencje.

Wesela

Przyjęcia weselne

Wiedza i doświadczenie, kreatywność i precyzja pozwalają nam sprawić, aby ten dzień pozostał niezapomnianym wrażeniem dla Państwa oraz zaproszonych Gości. Zabytkowa, odrestaurowana kamienica, w której znajduje się Hotel Kazimierz a także niepowtarzalny klimat krakowskiego Kazimierza przyciągają swoją tajemniczością i oryginalnością. Wystrój pozwala na organizację wesela zarówno w stylu klasycznym, glamour jak i boho.

Mnogość okolicznych kościołów m.in. Bożego Ciała, Św. Katarzyny, Św. Agnieszki, Na Skałce, Bonifratów, Bernardynów, Księży Misjonarzy, Św. Idziego czy też Piotra i Pawła pozwalają na piesze pokonanie odległości do hotelu.

Zapytaj o ofertę – skontaktuj się z nami:
tel. 12 433 97 95, rezerwacja@hk.com.pl

Obiad weselny

Obiad weselny zamiast całonocnego przyjęcia to coraz częściej wybierana opcja przez Młode Pary.

Zapytaj o ofertę – skontaktuj się z nami:
tel. 12 433 97 95, rezerwacja@hk.com.pl

Chrzciny

Chrzciny to typowo rodzinna, niezwykle ważna i radosna uroczystość. Organizowanie rodzinnych przyjęć wymaga odpowiedniej oprawy i atmosfery. Mając kilkunastoletnie doświadczenie możemy Państwu to wszystko zagwarantować w bardzo rozsądnej cenie i na wysokim poziomie smakowym.

Zapytaj o ofertę – skontaktuj się z nami:
tel. 12 433 97 95, rezerwacja@hk.com.pl

I Komunia

I Komunia Św. to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka, to również wielkie przeżycie dla Rodziców. Tydzień poprzedzający uroczystość jest bardzo trudny i absorbujący czasowo a organizacja przyjęcia w domu to też nie lada wyzwanie. Przyjęcie komunijne to nie tylko odpowiednie menu, to także dekoracja stołu, nastrój i atmosfera, które nadadzą temu wydarzeniu wyjątkowego charakteru. My zajmiemy się tym wszystkim, umożliwiając Rodzicom duchowe wsparcie dziecka w przygotowaniach.

Zapytaj o ofertę – skontaktuj się z nami:
tel. 12 433 97 95, rezerwacja@hk.com.pl

Zapraszamy do kontaktu

Kraków, ul. Miodowa 16
+48 12 433 97 95 | marketing@hk.com.pl

Oferty

Banners

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Doskonała lokalizacja każdego z naszych obiektów - centrum Krakowa, dzielnica Kazimierz

Wiele lat doświadczenia, dobrze wyszkolony personel, zaufane grono stałych Partnerów.

Organizujemy przyjęcia weselne, uroczyste obiady ślubne, przyjęcia komunijne.