WITAMY W APARTAMENTACH KAMIENICA KAZIMIERZ

Featured - slides

WITAMY W APARTAMENTACH KAMIENICA KAZIMIERZ

Apartamenty Kamienica Kazimierz położone są w centrum krakowskiego Kazimierza. Ulica Rzeszowska, przecznica od głównej ulicy Starowiślnej pozwala na wypoczynek w centrum miasta. Cztery komfortowe, klimatyzowane i przestronne apartamenty są idealne na długie jak i krótsze pobyty. Każdy z nich posiada sypialnię, pokój dzienny z rozkładanym narożnikiem, kuchnię, łazienkę, balkon. Niektóre z apartamentów mają osobną toaletę lub dodatkowy pokój czy dużą garderobę. Szerokie i wygodne korytarze pozwolą zabrać ze sobą rower lub wózek dziecięcy.


Content Blocks

APARTAMENTY

Apartamnet dla max. 4-osób. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz sypialnia z sofą 2-osobową. W pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka.

Rezerwuj

Apartament dla max. 4-osób. Przestronna sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz duży pokój wygodną 2-osobową sofą. W pełni wyposażona jasna kuchnia oraz łazienka.

Rezerwuj

Apartament dla max. 4-osób. Do dyspozycji naszych Gości sypialnia z łóżkiem małżeńskim, przestroony pokój z sofą 2-osobową oraz przytulny pokój z łózkiem pietrowym. W pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka.

Rezerwuj

Wygodna sypialnia z łóżkiem małżeńskim,  sypialnia z sofą 2-osobową.  Do dyspozycji w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Apartament dla max. 4-osób.

Rezerwuj

Zapewniamy to, co dobre w markowych hotelach, czyli idealnie czystą pościel i ręczniki a także dozowniki z żelem do kąpieli. W Hotelu Kazimierz II przy ul. Starowiślnej 60 przez 24h, 7dni w tygodniu pomocą służą pracownicy recepcjia także mogą Państwo zjeść pyszne śniadanie w godzinach 7:00 - 10:30.

Rodzinnie, w celach turystycznych czy służbowo – Apartamenty Kamienica Kazimierz to świetny wybór!

Klucze do Apartamentu dostępne w recepcji Hotelu Kazimierz II, Starowiślna 60 - tel. 12 426 80 70

ADRES

Kraków, ul. Rzeszowska 8

KONTAKT

Hotel Kazimierz II
Kraków, ul. Starowiślna 60
+48 12 426 80 70 | hotel2@hk.com.pl

CENTRALNA REZERWACJA

Kraków, ul. Miodowa 16
+48 12 433 97 95 | rezerwacja@hk.com.pl

Dobrze wiedzieć

 Atrakcyjna lokalizacja

 Przyjazny dla zwierząt

 Śniadania 7:00 - 10:30

 Gwarancja najlepszej ceny - rezerwuj bezpośrednio

 Zestaw do parzenia kawy i herbaty

 Bezpieczny hotel

 Bezpłatne Wi-Fi

 Check In – 15:00 / Check Out – 12:00

Apartamenty Kamienica Kazimierz
Skontaktuj się z nami

Banners